1. عملکرد فوق العاده ازن در رفع ريزش مو


  امروزه زيبايي ، حفاظت و نگهداري از موي سر يکي از دغدغه هاي عموم مردم مي باشد . به طوري که در بيشتر مواقع افراد در جهت نگهداري و حفاظت از آن هزينه هاي زيادي را پرداخت مي کنند و متاسفانه در پاره ايي مواقع نه تنها تاثيري ندارند بلکه به دليل مواد شيميايي مشکلات و عوارض ديگري را به همراه دارد .
  اما خبر خوش اينکه يکي از کاربرد هاي بي نظير اکسي‍ژن فعال ( ازن ) استفاده آن در جهت نگهداري ، حفاظت و زيبايي مو مي باشد . بطوريکه اين راهکار کاملاً ارگانيک و طبيعي بوده و هيچ گونه پيامد و عوارضي ندارد .

   

   
  طبق بررسي هاي به عمل آمده اکسيژن فعال ( ازن ) تاثيرات بي نظيري در افزايش و ماندگاري مو داشته و مي تواند به طرز فوق العاده ايي باعث رفع کامل در ريزش مو گردد.
  بسيار جالب است بدانيد اکسيژن فعال ( ازن ) با ايجاد يک لايه محافظ به نام  peptones  بر روي مو باعث پوشش کوتيکول مو و بهبود سلامت کلي مو مي شود . به ترتيبي که اکسيژن فعال ( ازن ) با ايجاد ارتباط ميان ساختار دروني هر رشته مو و رنگ شيميايي و طبيعي آن باعث جلاي مو و خوش رنگ شدن عالي آن مي شود . به نحويکه امروزه آن را به عنوان عامل مهم در رنگ آميزي مناسب مو معرفي نموده و مي شناسند . با توجه به تعاريف بالا مي توان اثرات اکسيژن فعال ( ازن ) را به ترتيب زير بيان نمود :
  ? . جلوگيري بي نظير از ريزش مو
  ? . پر پشت شدن آن به دليل افزايش ضخامت هر تار مو
  ? . افزايش فوق العاده در دوام و ماندگاري مو
  ? . خوش رنگ شدن و افزايش جلاي طبيعي
  ? . رفع کامل شوره ، حساسيت و خارش