جوانسازی با اوزون

روش های جوانسازی پوست در ازن تراپی

ازن تراپی بدن را تحریک می کند تا خود را با استفاده از اکسیژن پزشکی فعال بازسازی کند.با افزایش سطح اکسیژن در خون، اکسیژن به بافت‌های کل بدن می‌رسد و علاوه بر این که باعث بهبود ظاهر پوست می‌شود، موجب تسریع روند بهبودی در بدن و سم‌زدایی خون و کبد می شود و سیستم ایمنی بدن را نیز تقویت می نماید. این کار از طریق تزریق در ورید، رکتال  و  در سوناهای مخصوص  که در آن سر شما در بیرون از زون درمانی قرار می‌گیرد و یا حتی با استعمال موضعی روغن ازن انجام می‌شود.

روش تزریق ازن در جوانسازی و پیشگیری از روند پیری

در روش تزریق ازن مقدار کمی از خون شخص گرفته شده و ازن به شیوه ای استریل و متمرکز به آن اضافه می شود، سپس تحت نظارت متخصصان آن را مجدد به بدن تزریق می کنند.بدین ترتیب گردش خون بهبود یافته و زندگی و حیات مجدد به سلولها داده می شود.

روش سونای ازن در جوانسازی و پیشگیری از روند پیری

روش سونای ازن شامل دو فاز می باشد. در فاز اول آن در اتاقی مجهز و استریل، شخص یک ماسک اکسیژن را برای تنفس خواهد گذاشت تا از ادغام هوای داخل اتاق و هوای تنفسی که می تواند هوا را به یک ماده سمی تبدیل کند جلوگیری شود. فاز دوم سونای ازن با ماساژ همراه کرم مخصوص کامل می شود.مدن زمان استفاده از دستگاه بخار ازن برای هر نوع پوستی از معمولی تا چرب و یا پوستهای حساس متفاوت می باشد.بخار حاصل از ازن پوست شما را جوانتر و با طراوت تر خواهد کرد و با از بین بردن خطوط چین و چروک باعث خواهد شد تا پوستی لطیف، نرم و صاف داشته باشید.

روش استعمال موضعی روغن ازن در جوانسازی و پیشگیری از روند پیری

کاربرد موضعی روغن زیتون حاوی ازن ( پماد ازن ) در برخی از گونه های عفونت های پوستی (مانند زخمهای دیابتی ، سوختگی درجه دو و سه ، زخمهای مربوط به جراحی ، زخم بستر ، آبسه ها و واکنش های پوستی بعد از رادیو تراپی و برق درمانی ) می باشد.

توصیه می‌شود که اوزون تراپی در جلسات درمانی ۱۰ دقیقه‌ای انجام شود.اثربخشی ازن تراپی با توجه به تعداد جلسات، نوع پوست و سن شخص می تواند متغیر باشد.

ازن تراپی

#ازن #ازن_تراپی #اوزون #اوزون_تراپی #ارتوپد#درمان_زخم #کارشناس_زخم #ژل_ازن #روغن_ازن #ژل_اوزون #روغن_اوزون #درمان_زخم_بستر #زخم_بستر #زخم #اوزون_تراپی #ازن_تراپی #ازن #اوزونازن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *